Ostatné prístroje
 

Tento výrobok zjednodušuje komplexné laserové prístroje na trhu, má podobný účinok ako lasery na vyhladenie vrások, odstránenie výrastkov a tetovania. Prístroj využíva technológiu s vysokou technológiou a funkciou elektrónovej karbonizácie ionov, ktorá dokáže účinne okamžite odstraňovať pehy, starecké škvrny, rôzne kožné výrastky, tetovanie, vrásky...

LED svetelná terapia nemá žiadne vedľajšie účinky, je zdravá a bezpečná. Technológia fotónovej terapie kombinuje 7 farieb LED svetla, ktoré má rôznu vlnovú dĺžku pre ľahké ošetrenie problémov pokožky, pomáha obnoviť mladý vzhľad.

Svetelná LED maska využíva princíp svetelného žiarenia, bezpečné a jednoduché opakované použitie na rôznu starostlivosť o pokožku, využívajúc spektrum 7 farieb svetla:

RF mezoterapická pištoľ využíva technológiu 4MHZ s dvojjadrovým RF modulom. Kombinovanie dvoch RF modulov a Microcrystalline adaptéra, dokáže dôsledne udržiavať výstup rádiofrekvencie. Kombinácia produktov meso a dutej ihly pracujúcej súčasne, keď microcrystalline sa dotýka pokožky, intenzita vysokej frekvencie produkuje teplotu 40 až 60 ° na...

je špeciálny koncept ošetrenia, ktorý spája výplňové techniky a mezoterapiu. Ako jediný hĺbkovo mení štruktúru pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo. Táto inovácia zaručuje jednotný a dokonale prirodzený výsledok.