Oxygen Jet Skin 3D FX-E07

31.08.2019

Oxygen Jet Skin 3D

1. Magická maska Space Space 3D: Tento systém využíva fyzikálne adsorpčné a analytické techniky molekulárneho sita na separáciu vzduchu. Keď sa molekulárne sito natlakuje, dusík vo vzduchu sa môže adsorbovať a zostávajúci neabsorbovaný kyslík sa zhromaždí a vyčistí. Je to kyslík vysokej čistoty. Kyslík sa aplikuje na tvár prostredníctvom patentovanej masky. V spolupráci so studeným svetlom 3D-LED môže pokožka tváre absorbovať aplikovaný kyslík spolu s prípravkami na starostlivosť o pleť, a tým sa pokožka stáva jemnejšou, hydratovanejšou, pružnejšou a dochádza k celkovému zlepšeniu jej stavu.

2.Aquapeel: Hlboké čistenie vysokým tlakom vody, dôkladne odstráni všetky druhy nečistôt, roztočov a zvyškov oleja z vlasového folikulu. Zároveň dodáva pokožke výživné látky, vďaka čomu je pokožka hydratovaná, jemná a svieža.

3. Bohr efekt c & o: Oxid uhličitý generovaný veľkými bublinami preniká do pokožky čím zvyšuje koncentráciu krvi, vstrekovaný kyslík do pokožky podporuje krvný obeh kože, zvyšuje aktivitu buniek a metabolizmus kože bunky, účinne eliminuje nečistoty kože, čím sa dosiahne jej vyčistenie, hydratácia, bielenie, redukcia pieh, zmenšenie pórov a odstránenie vrások.

4. Sprej: Kozmetický produkt je rozprášený na menšie molekuly, ktoré vstupujú do hlbších vrstiev pokožky a sú pokožkou úplne absorbované.

5. Vstrekovanie: Do pokožky sa dopravuje vysokotlakovým pulzujúcim vodným kyslíkom, ktorý umožňuje pokožke absorbovať kyslík a zároveň absorbovať kyslík a vodu.

6. Mikrohrev: 2-polárny, 6-polárny. Pomáha zavádzať výživné produkty do pokožky, zjemňuje vrásky a spevňuje pokožku. Môže sa aplikovať na oblasť očí a tvár.

7.Iontoforéza: Môže kombinovať skvapalnené kozmetické výrobky prostredníctvom vysokorýchlostných ventilov, čím vytvára veľmi jemnú hmlu, táto je nasprejovaná na pokožku, čím je ľahšie a rýchlejšie absorbovaná.

8. RV & Vacuum & LED:

RV-S: Odstráňte vrásky, vylepšite tvár, zrýchlite vstrebávanie kozmetických výrobkov a zjemnite pleť.

RV-M, RV-L: Starostlivosť o telo, zlepšenie pleti, pevná pokožka, odbúravanie tukov, chudnutie, tvar.

9. Kavitácia a RF: Redukcia hmotnosti, zlepšenie štruktúry pokožky, zvýšenie aktivity buniek, priepustnosť, spaľovanie tukov a chudnutie, vyhladenie strií, vrások, odstránenie tzv. Pomarančovej kože.

Aplikácia: Rejuvenizácia, Akné, Bielenie pokožky, Pigmenty, Tmavé kruhy pod očami, Vrásky, Chudnutie

Vlnová dĺžka: 330 - 990 nm

Čistota kyslíka: 96,4 %

Rozmery: 400mm x 770 mm x 1300mm