Proslimm Pro RET&CET 448kHz FX-S42

24.03.2021

Tvarovanie tváre a tela CET & RET RF, RF frekvencia 448 kHz s hlbokým prienikom

  • zdvihnutie a spevnenie pokožky

  • odstránenie očných vrások

  • eliminácia tmavých kruhov a vačkov pod očami

  • eliminuje opuchy na tvári

  • bielenie a omladenie pokožky, sťahovanie pórov

Brucho:

Rozpustenie tuku, redukcia o 2 - 6 cm, zlepšenie brušnej distencie, zlepšenie celulitídneho tkaniva, zlepšenie menštruačných nepravidelností a dysmenorey

Rameno a krk

Odblokovanie meridiánov krku, zmiernenie stuhnutosti a bolestivosti krku, podpora lymfatickej drenáže.

Zadok

Podvihnutie ovisnutých bokov

Končatiny

Eliminácia ochabnutia v hornej časti ramena a zlepšenie relaxácie pokožky

Chrbát a pás

Odstránenie bolesti svalov, necitlivosti, opuchov a bolesti, odblokovanie meridiánu, redukcia chladu z tela, rozpustenie tuku a jeho tvarovanie.

1. Keď je situované CET & RET RF na dermis, pôsobí hlavne na kolagénové vlákna a elastické vlákna, aby sa stimulovala kontrakcia kolagénu, aktivovali kolagénové bunky a elastické vlákna a stimulovalo vylučovanie nového kolagénu. Dochádza k celkovému spevneniu pokožky, eliminuje vrásky a vylepšuje líniu brady tak, aby tvarovala kontúry tváre.

2. Keď je situované CET & RET RF vo vrstve šliach, pôsobí hlavne na vrstvu svalového tkaniva. Pôsobí na ľudské svaly tak, že zvyšuje teplotu hlbokých tkanív, podporuje rozšírenie krvných ciev a urýchľuje cirkuláciu lymfy a urýchľuje metabolizmus. Aby bolo možné dosiahnuť účinky relaxačného svalstva, pôsobí protizápalovo a zmierňuje opuchy.

3. Keď je situované CET & RET RF na tukovú vrstvu, stuhnutá celulitída sa postupne rozpúšťa prostredníctvom vysokofrekvenčných diatermických charakteristík technológie elektrického ohrevu, tým sa dosiahne efekt eliminácie tuku, zoštíhlenia a formovania.

Technológia podtlaku CVC

Špeciálne navrhnuté podtlakové sacie hlavice tlaku vzduchu sa používajú na rôzne hĺbky stimulácie miesenia masáže pre epidermis pokožky, vaskulárnu vrstvu, vrstvu tuku a vrstvu nervového systému.

Špecifikácia:

RF funkcia: CET & RET

Výkon: 300W

RF frekvencia: 448 kHz

Materiál RF hlavice: keramika

Veľkosť keramickej hlavice: Ø80, Ø70, Ø50, Ø30 mm

Materiál hlavice CVC: lekárska nehrdzavejúca oceľ

Veľkosť hlavice CVC: Ø80, Ø70, Ø60, Ø50 mm

Pracovná frekvencia: 50-60 Hz

Vstupné napätie: 220 - 240V