Picosecond Qswitch Laser FX-L15

Čo je laser Picosecond laser? Princíp "selektívnej fotothermolýzy" - kratší je čas pôsobenia lasera cieľové tkanivo, ktoré absorbuje naakumulovanú laserovú energiu, a tým je menej pravdepodobné, že sa rozšíri do okolitého tkaniva. V cieľovej liečbe je potrebné chrániť okolité normálne tkanivo, takže liečba silnejšia a selektívna len na konkrétne ošetrované miesto. 

1. Lepšia absorpcia pigmentu

Ak porovnáme častice pigmentov s horninami, tak tradičné lasery rozbíjajú kamene do kamienkov a pikosekundové lasery rozbíjajú kamene na jemný piesok, aby sa fragmenty pigmentov ľahko zničili.

2. Minimálne poškodenie pokožky

Vytvára silné rázové vlny pri vysokých rýchlostiach a energiách, preniká hlbšie do kože s menšou špičkovou energiou a rozdrvuje pigment na jemné častice na zlepšenie pigmentácie. V tom istom okamihu zároveň spustí samoobnovovaciu funkciu pokožky.

3. Nebojte sa o anti-čierny efekt

Závisí to od vysokej stability a rovnomernosti svetelného bodu. Mikro-blasting častíc epidermálneho pigmentu sa uskutočňuje skenovaním veľkých bodov a nízkou energiou, podporou obnovy epidermis, priamym tepelným účinkom na dermis a vyvolaním proliferácie kolagénových vlákien.

Špecifikácia:

Typ Laseru: 755nm Fiber Picosecond, typ, Qswitch YAG laser

Chladenie: Chladenie vodou a vzduchom

Energia: max 1000mj

Elektrický zdroj: AC 220V 

Vlnová dĺžka: 1064nm, 532nm, 755nm

Šírka pulzu: ≤ 12ns

Frekvencia: 1 - 10 Hz

Zdroj: 500W

Crystal Rod: ɸ 5*85mm