Nd Yag laser FX-L09

Q-switch Nd: YAG laser pracuje na 3 vlnových dĺžkach:  Vlnová dĺžka: 532 nm, 1064 nm, 755 nm

Technologické výhody

a) bezpečné a spoľahlivé odstránenie pigmentácie

b) 1064 nm (karbónový - čierny filter) Absorpcia uhlíka - čierny filter

c) bezpečné a neinvazívne, bezbolestné a bez vedľajších účinkov

d) Dramatické výsledky: vybielenie pokožky, rejuvenizácia pleti, odstránenie jemných pigmentových škvŕn, stiahnutie pórov, zlepšenie stavu akné, dlhotrvajúci efekt.

e) odstránenie jemných cievok a žiliek, začervenania, plytkých hnedých a stareckých škvŕn ...

Popis produktu:

Typ laseru: Nd Q-switch Yag laser

Vlnová dĺžka: 1064nm, 532nm

Frekvencia: 1064nm: 1Hz, 2Hz, 3Hz, 5Hz, 10Hz / 532nm: 1Hz, 2Hz, 3Hz

Energia: 50MJ--1000MJ

Chladenie: Chladenie vodou + Chladenie vzduchom

Veľkosť lúča: ȹ1mm, súvisle nastaviteľné

Max. Výstupná energia: 1064nm: 1J/pulse; 532nm: 400mJ/pulse

Vodiaci Lúč: 650nm ± 20nm, červený

Vlnová dĺžka: 1064nm, 532nm

Šírka pulzu: ≤5ns

Príkon: 2500W

Odstránenie tetovania

Laserový lúč Q-switch Nd YAG lasera preniká hlboko do kože, kde reaguje iba na konkrétne odstraňovaný pigment. Okolitá pokožka na lúč nereaguje a teda nemôže byť poškodená. Šírka pulzu je len 6 - 8 ns, čo je 4 krát kratšia oproti ostatným laserový platformám. Kratšie pôsobenie energie na pokožku zákazníka eliminuje termálne poškodenie tkaniva a zvyšuje účinnosť s možnosťou použitia vyšších hodnôt. Vďaka tomuto systému môže byť odstránené aj hlboké profesionálne alebo veľmi detailne vykreslené tetovanie. Čím je tetovanie staršie, tým bývajú výsledky ošetrenia lepšie a rýchlejšie. Dobre sa odstraňujú najmä farby čierna, modrá, hnedá, horšie sa zbavuje odtieňov žltej. Zákrok je potrebné niekoľkokrát opakovať, aby tetovanie bolo úplne odstránené. Pigmentácia sa totiž nachádza v niekoľkých vrstvách pod sebou, takže ju laser musí rozbiť postupne. Pre bežné amatérske tetovanie je potrebné min. 1 sedenie, u profesionálneho tetovania býva potrebné absolvovať min. sériu 3 sedení. V každom prípade je odstránenie tetovania dlhodobejšia záležitosť a medzi jednotlivými zákrokmi musí byť pauza aspoň 6 až 8 týždňov.

Vlnová dĺžka 532 nm

Aplikátor s vlnovou dĺžkou 532 nm generuje zelené svetlo, ktoré sa viaže na červený a oranžový pigment . Vlnová dĺžka 532 nm je preto vhodná pre odstraňovanie červeného a oranžového tetovania.

Vlnová dĺžka 1064 nm

Táto vlnová dĺžka generuje infračervené svetlo, ktoré je pre svoje vlastnosti viazané na tmavý pigment v pokožke zákazníka . Z tohto dôvodu je vlnová dĺžka 1064 nm vhodná pre odstránenie modrého , čierneho a zeleného tetovania . Vďaka svojmu hlbšiemu prieniku je tiež šetrnejšia k okolitým tkanivám

Vlnová dĺžka 755 nm

Aplikátor s vlnovou dĺžkou 755 nm je vhodný pre odstraňovanie takmer všetkých farieb tetovania.

Použitie karbónového prachu (masky) - Rejuvenizácia pleti, Liečba akné, Odstránenie pigmentov

Princíp ošetrenia: Aplikujte medicínsky karbónový prach rovnomerne na pokožku v kombinácii so špecifickou vlnovou dĺžkou laseru a aplikujte výboje. Karbón má silnú absorpciu laserovej energie, a tým laserový lúč rozbíja uhlík a nečistoty na pokožke na drobné čiastočky. Počas ošetrenia sa teplo prenáša do vrstiev pokožky, ktoré stimuluje regeneráciu kolagénu.