Hydro Injector IV. FX-012

12.06.2020

Princíp hydro mezoterapie

je špeciálny koncept ošetrenia, ktorý spája výplňové techniky a mezoterapiu. Ako jediný hĺbkovo mení štruktúru pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo. Táto inovácia zaručuje jednotný a dokonale prirodzený výsledok.

Koža časom stráca svoju kvalitu - kolagénové a elastínové vlákna sa rozpadajú, koža je suchšia a menej elastická. Vek, stres, nerovnováha hormónov ako aj slnko, fajčenie a nesprávny životný štýl, to všetko sú faktory, ktoré zapríčiňujú starnutie pokožky. Ak je pleť v akomkoľvek veku matná a bez lesku, pôsobí staršie. To, čo potrebujete, je výživa pleti zvnútra.

Injector gun je mezoterapia mikroihličková pomocou akustickej vákuovej technológie, presne poskytuje živiny potrebné pre pokožku v hĺbke 1,28 mm pod dermis. Ide o princíp zdvíhania pokožky mierne pomocou akustického tlaku pred mikro-ihlou. Ihla injekčne podáva živiny (ako je hyalurónová, kolagénová, PRP, PPC atď.) v presnej hĺbke po udržaní pevnosti na koži.

Hydro Mezoterapia je injekcia kyseliny hyalurónovej do kože. Kyselina hyalurónová obsahuje vlhkosť 200 až 300 krát bohatšia ako telo. Tak, aby bola po injekcii hladká, jemná, svetlá a hydratovaná.

Hydro mezoterapia vyrieši všetky problémy z dôvodu nedostatku vlhkosti, ako je bledá koža, farebná škvrna, vráska ... A dodá vlhkosť pre dermis. Preto hydro mezoterapia bude fungovať dobre aj na bielenie, zvlhčenie a obnovenie elasticity pokožky.

Účinok ošetrenia je dlhotrvajúci a viditeľný ihneď po operácii. Výhodou je rýchle zotavenie - mikroúdery a eventuálne drobné modriny zmiznú v nasledujúcich dňoch a môžu byť veľmi ľahko prekryté make-upom. Zariadenie umožňuje ošetrenie väčších oblastí pokožky v rámci jedinej liečby, čo tiež vedie k celkovému kratšiemu zotaveniu po liečbe.

Funkcia / aplikácia

1) hydratácia;

2) vrásky, veľké póry, pokožka;

3) pehy, znamienka, starecké škvrny, melasma, pigmentácia a iné pigmentové poruchy;

4) telangiektázia, rosacea, erytém, akné a iné cievne ochorenia;

Technické parametre:

Typ: Hydro Mesoterapeutická pištoľ

Nadstavec: 5 ihiel, 9 ihiel

Režim: Nízka rýchlosť / Vysoká rýchlosť / 10-250 krát / min

Kapacita injektora: 1 ml, 2 ml, 5 ml

Výhody: Nadstavec 1 ihla, Nadstavec 5 ihiel, 9 ihhiel, Vákuum, 3 v 1

Vákuový prietok: 25 L / min Tlak: 90 Kpa

Dva režimy: Jednoduchý režim a Priebežný režim

Hĺbka: 0,3 - 4,5 mm

Vákuum (pa): 1-4

Rýchlosť: 1,0-6,0s

Dávka: 4 - 64 μl

Cold terapia - hlavica

Displej: dotyková obrazovka LCD

Rozmery: 333*298*130, Injector: 293*49*168

Výkon: 264W

Napätie: 220V

DA: 12V / 5A

Frekvencia: 50 Hz-60 Hz.