Diode laser FX-L11

  1. Diódový laser je vhodný pre všetky typy chĺpkov

  2. Veľká plocha ošetrenia 12x12mm

  3. vysoká energia až 120J umožňuje ošetrovať chĺpky od svetlých až po tmavé

  4. Možnosť nastavenia dĺžky pulzu až 1400ms, čo umožňuje efektívne akumulovať teplo do vlasovej folikuly a tým ju permanentne odstrániť.

  5. Dokonalé chladenie -5°C znamená instantnú anestéziu pokožky, ošetrenie je bezbolestné, bezpečné a spoľahlivé. To umožňuje zvášiť efektivitu ošetrenia až o 30-40 %.

  6. Kombinácia 3 typov laser zaručí dokonalé využitie prístroja

Vlnová dĺžka 755nm Alexandrite ponúka oveľa účinejšiu energiu na odstránenie takmer celého spektra chĺpkov, rôznych typov a farieb, špeciálne svetlých a veľmi jemných. Je vhodný i na oblasť obočia a hornej pery.

Vlnová dĺžka 810nm, je klasická dĺžka na laserové odstránenie chĺpkov. Ponúka hlbokú penetráciu do vlasových folikúl s vysokým priemerným výkonom, vysokou mierou opakovania a veľkou plochou ošsetrovacej hlavice 2 cm, čím je ošetrenie veľmi efektívne a rýchle. Vlnová dĺžka 810nm má priemernú absorpčnú úroveň, preto je bezpečný pre tmavšie typy pleti. Ideálny je najmä na ošetrenie rúk, nôh, brady líc...

Vlnová dĺžka 1064nm YAG, je charakterizovaná nižšou mierou absorpcie melanínu, preto je zameraná najmä pre tmavý typy pleti. Ponúka najhlbšiu penetráciu , preto je vhodná na hlboko zakorenené vlasové folikuly, na ošetrenie podpazušia, lonovej oblasti , skalpu. S vyššou absorpciou vody generuje aj vyššiu teplotu, a preto sa zvyšuje tepelný profil tohto typu laserového ošetrenia pre čo najefektívnejšie odstránenie chĺpkov.

Špecifikácia:

Typ laseru: Diódový laser, Nd. Yag laser, Alexandrite laser

Vlnová dĺžka laseru: 810nm diódový laser, 755nm alexandrite laser, 1064 Nd. YAG laser

Veľkosť plochy: 12*12 mm

Hustota energie: 1~120 J/cm2

Dĺžka pulzov: 10~1200 ms

Frekvencia opakovania: 1~10 Hz

Počet impulzov: 10~50 miliónov (voliteľné)

Systém chladenia: Kontaktný zafírový systém chladenia

Výstup: od 800 W (voliteľné)

Obrazovka: 8,4 palcová dotyková