Coolwave FX-S23

26.05.2019

Kombinácia 2 metód:   1. Kryolipolýza +  2. Rázová vlna

Kryolipolýza: 

Chladiaci proces kozmetického zariadenia, teplota môže dosiahnuť -10 ° C. Jednoduchá manipulácia, rýchla aplikácia, bezbolestné ošetrenie. Dlhodobý efekt: Už po prvom ošetrení je viditeľný efekt redukcie tuku a6 o 25%. Efekt redukcie tuku je dlhodobý.

Radiálna rázová vlna je priestorovo rozbiehavá vlna, ktorá vďaka svojim biologickým účinkom provokuje regeneračné, rekonštrukčné a fyziologické procesy v ľudskom organizme. Vlny umožňujú rozpúšťanie vápenatých fibroblastov, podporujú produkciu kolagénu, znižujú napätie v tkanive a majú analgetický a protizápalový efekt. Jednoducho povedané, princíp pôsobenia rázovej vlny je v zlepšení prekrvenia v mieste pôsobenia a regenerácii postihnutých buniek. Hĺbka účinku rázovej vlny je 1-6 cm.

Zvýšenie frekvencie ovplyvňuje hĺbku prenikania vlny (pretože vlny s nižšou frekvenciou sa pohybujú ďalej ako vlny s vyššou frekvenciou). Ako je vidieť, vysokofrekvenčné vlny cestujú menej.

Špecifikácia:

Typ: Fyzioterapeutický stroj určený pre liečbu pomocou radiálnych rázových vĺn nízkej až strednej energie v kombinácii s kryolipolýzou 

Obrazovka: 8 palcový farebný dotykový displej

Cryo hlavica: Veľkosť 150 mm, s vákuom

Funkcia: Funkcia ED

Hlavice rázová vlna: 7 ks

Výkon: 1 - 4 bar

Frekvencia: 1 - 16 Hz