5 v 1 Unoisation 40K FX-S09  

Nová technológia

Unoisetion Cavitation & 3D ART RF

Unoisetion Cavitation 2.0 ponúka nový typ ošetrenia, ktorým môžeme nahradiť tradičnú kavitáciu.

Nová technológia odstránila nepríjemné bzučanie v ušiach u klientov počas výkonu ošetrenia.

Ako funguje kavitačná technológia typu Unoisetion 2.0?

Unoisetion Kavitácia 2.0 terapia umožňuje použiť koncentrovanú úroveň neobsadenej energie kavitácie 2.0 na špecifické oblasti liečby. Tento typ terapeutických cieľov ničí subkutánne tukové bunky v membránach tukových buniek prostredníctvom série mikroskopických imploziónov. Akonáhle je membrána tukových buniek zničená, tuk sa uvoľňuje medzi bunky, kde sú, a potom sa zmení na voľné mastné kyseliny a glycerol. Zatiaľ čo vo vode rozpustný glycerol sa prepravuje do obehového systému a používa sa ako energia.

1. Unoisetion Nová technológia kavitácie - Znepokojivý šum v ušiach spôsobený kavitáciou sa znížil až trojnásobne, čo ukazujú klinické údaje

2. Inteligentná frekvencia nastaví frekvenciu podľa teploty dermy, čiže počas ošetrenia nie je pocitovo príliš horúca, ale je príjemne teplá na pokožku.

3. Ako všetci vieme, čím je teplejšia kavitačná hlavica, tým je jej kratšia životnosť, s novou technológiou sa životnosť kavitačnej hlavice predĺži až 10- násobne

4. Na druhej strane, výstupná sila ultrazvuku je vylepšená a efektívnejšia

Rovnaká frekvencia ako pri predchádzajúcej technológii pri využití nových technológií zvýši kavitačný účinok až 3 - násobne a životnosť hlavice sa predĺži až 10 - násobne oproti normálnej kavitácii.

Quadrupole RF s vákuom

- mechanizmus pokročilej 3D RF energie a vákuovej terapie, ktorá pracuje s procesom prirodzenej regenerácie tela, aby poskytovala bezpečné a účinné ošetrenie celulitídy, kontúrovanie tela a uťahovanie pokožky.

- kontrola liečby SUPERIOR, presné zacielenie a široká dermálna penetrácia s maximálnymi výsledkami v minimálnom čase - je poháňaná 3D RF technológiou, ktorá umožňuje simultánne vysielanie RF energie so schopnosťou poskytovať bezpečnú a účinnú liečbu.

Súčasná unikátna vákuová terapia maximalizuje penetráciu 3D energie RF v oblasti liečby a tým zvyšuje lokálny krvný obeh, stimuluje lymfodrenáž a pomáha pri zmrštení objemu tukových buniek.

Quadrupole 3D RF s vákuom napomáha metabolizmu veľkých tukových granúl predtým roztrhnutých kavitáciou v liečbe Uno kavitácie 2.0 40K

Quadrupolar 3D RF pre tvár

3D RF preberá ART technológiu RF meria odolnosť kože automaticky, v prípade nesprávneho priloženia hlavice k pokožke hlavica nevydá žiadnu energiu. Rýchlosť uvoľňovania RF energie je nastaviteľná a zvyšuje komfort obsluhy.

- Výkon 3D energie RF dosiahne skôr konečné výsledky než bežné RF

Tiež sú vhodné na ošetrenie tváre a tela.

Rýchlosť uvoľňovania RF energie je nastaviteľná a zvyšuje komfort obsluhy.

Starostlivo vybraná frekvencia RF energie môže výrazne znížiť stimuláciu nervových vlákien.

- Nadstavce na RF hlavicu je možné používať v rámci svojej životnosti bez obmedzenia

Bipolárne 3D RF pre ošetrenie okolia očí

ART technológia minimalizuje nepohodlie počas liečby bola a eliminuje nežiaduce účinky ošetrenia. Aj pre ošetrenie hornej oblasti očných viečok.

Sextupole 3D RF pre telo

pôsobí na povrch kožných buniek, zlepšuje vypnutie pokožky a vyrovnáva podkožnú štruktúru. Tým sa pokožka krásne vyhladzuje a vypína.

3D Sextupole RF zlepší prietok krvi a cirkulácie lymfy.

Parametre:

Vstupný zdroj napájania: 240V (voliteľné 110V)

Výkon: 190 W

Unoisetion 40K kavitačná hlava

Frekvencia: 40kHz

Výkon: 15W

Sextupolar 3D RF pre telo

Freqeuncy: 1 MHz

Výkon: 50W

Quadrupole RF s vákuom

Freqeuncy: 1 MHz

Výkon: 50W

Vákuum: <-80 kPa

Tlak:> 250 kPa

Prietok vzduchu:> 10L / minútu

Hladina hluku: <70 dB (vzdialenosť 30 cm)

Quadrupole 3D RF pre tvár

Freqeuncy: 1 MHz

Zoznam balenia:

1 x hlavný prístroj

1 x kavitačná hlavica 40 K

1 x Sextupolar 3D RF hlavica

1 x bipolárna 3D RF hlavica

1 x Quadrupolar 3D RF hlavica

1 x Quadrupole vákuová RF hlavica

1 x držiak

1 x napájací kábel